Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Table prefix
de: Tabellenpräfix

en: Database name
de: Datenbankname

en: Database port
de: Datenbankport
