Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Table prefix
el: Πρόθεμα πίνακα

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων
