Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Table prefix
eu: Taularen aurrizkia

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Database port
eu: Datu-basearen portua
