Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Table prefix
gl: Prefixo da táboa

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Database port
gl: Porto da base de datos
