Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Host
he: שם שרת

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Migration
he: מיגרציה
