Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Host
lv: Serveris

en: Table prefix
lv: Tabulu prefikss

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Migration
lv: Migrācija
