Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Table prefix
mn: Хүснэгтийн угтвар

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт
