Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Database port
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အားဆက်သွယ်ရန် လမ်းကြောင်း အပေါက် (Port)
