Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट

en: Table prefix
ne: तालिका उपसर्ग

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट
