Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: Host
pt: Servidor

en: Table prefix
pt: Prefixo das tabelas

en: Database name
pt: Nome da base de dados

en: Database port
pt: Porta da base de dados

en: Migration
pt: Migração
