Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Host
ru: Хост

en: Table prefix
ru: Префикс таблиц

en: Database name
ru: Название базы данных

en: Database port
ru: Порт базы данных

en: Migration
ru: Миграция
