Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: Host
sl: Gostitelj

en: Table prefix
sl: Predpona tabel

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze
