Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Host
uk: Хост

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Migration
uk: Перенесення...
