Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Table prefix
ur: ٹیبل کا پریفکس

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام

en: Database port
ur: ڈیٹابیس پورٹ
