Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: Host
ar: المستضيف

en: Table prefix
ar: بادئة الجدول

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Database port
ar: منفذ قاعدة البيانات
