Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Migration
az: Miqrasiya
