Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Host
cs: Hostitel

en: Table prefix
cs: Prefix tabulek

en: Database name
cs: Název databáze

en: Database port
cs: Port databáze

en: Migration
cs: Migrace
