Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Host
da: Værtsnavn

en: Table prefix
da: Tabelpræfiks

en: Database name
da: Database

en: Database port
da: Databaseport

en: Migration
da: Migrering
