Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Table prefix
dz: ཐིག་ཁྲམ་གྱི་སྔོན་ཚིག་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Database port
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་འདྲེན་ལམ་
