Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Host
es: Servidor

en: Table prefix
es: Prefijo de las tablas

en: Database name
es: Nombre de la base de datos

en: Database port
es: Puerto de la base de datos

en: Migration
es: Migración
