Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: Table prefix
et: Tabeli prefiks

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Database port
et: Andmebaasi port

en: Migration
et: Migreerimine
