Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Host
fa: میزبان

en: Table prefix
fa: پیشوند جدول

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Database port
fa: درگاه پایگاه داده
