Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: Host
fi: Isäntä

en: Table prefix
fi: Taulun etuliite

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Database port
fi: Tietokannan portti

en: Migration
fi: Migraatio
