Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Table prefix
fil: Unlapi ng talahanayan

en: Database name
fil: Pangalan ng database

en: Database port
fil: Port ng database
