Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Table prefix
gu: સારણી પૂર્વાગ

en: Database name
gu: સંગ્રહ સ્થાન નુ નામ

en: Database port
gu: સંગ્રહ સ્થાન પોર્ટ
