Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Table prefix
hu: Táblanevek előtagja

en: Database name
hu: Adatbázis neve

en: Database port
hu: Adatbázis port

en: Migration
hu: Költöztetés
