Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը
