Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Database name
id: Nama database

en: Migration
id: Migrasi
