Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Host
is: Vél

en: Table prefix
is: Forskeyti gagnagrunnstaflna

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Database port
is: Gagnagrunnsport
