Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: Host
ja: ホスト

en: Table prefix
ja: テーブルの接頭語

en: Database name
ja: データベース名

en: Database port
ja: データベースサーバーのポート番号

en: Migration
ja: マイグレーション
