Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Table prefix
jv: Ater-ater Tabel

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Database port
jv: Nomer port database
