Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Table prefix
ka: ცხრილის პრეფიქსი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი
