Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Host
kk: Хост

en: Table prefix
kk: Кестенің префиксі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database port
kk: Дерекқор порты
