Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Table prefix
km: បុព្វបទ​តារាង

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
