Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Table prefix
kn: ಟೇಬಲ್ ಉಪಸರ್ಗ (ಪ್ರಿಫಿಕ್ಷ್)

en: Database name
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಹೆಸರು

en: Database port
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ಪೋರ್ಟ್

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
