Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Table prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Database port
nl: Databasepoort

en: Migration
nl: Migratie
