Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Table prefix
nn: Tabellprefiks

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Database port
nn: Database-port
