Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Host
oc: Òste

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas
