Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Table prefix
pl: Prefiks tabeli

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database port
pl: Port bazy danych

en: Migration
pl: Migracja
