Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Host
ro: Gazdă

en: Table prefix
ro: Prefix tabel

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Database port
ro: Port bază de date

en: Migration
ro: Migrare
