Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Database name
sk: Meno databázy
