Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Table prefix
sq: Prefiksi i tabelave

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Database port
sq: Porti i bazës së të dhënave
