Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Host
th: โฮสต์

en: Table prefix
th: ขึ้นต้นตารางด้วย

en: Database name
th: ชื่อฐานข้อมูล

en: Database port
th: พอร์ตสำหรับติดต่อฐานข้อมูล

en: Migration
th: การโยกย้าย
