Migrate group settings (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Host
tr: Sunucu

en: Database name
tr: Veritabanı adı

en: Migration
tr: Göç
