Migrate group settings (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Table prefix
vi: Tiếp đầu ngữ của bảng dữ liệu

en: Database name
vi: Tên cơ sở dữ liệu

en: Database port
vi: Cổng cơ sở dữ liệu

en: Migration
vi: Nâng cấp
