Migration Audit Report (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Just a plain text field.
ca: Només un camp de text pla.

en: Just a timestamp field.
ca: Un camp de marca horària

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Provide a simple link to edit the content.
ca: Proporciona un simple enllaç per editar el contingut.

en: Tag Type
ca: Tipus d'identificador
