Migration Audit Report (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: custom
hu: egyéni

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Just a plain text field.
hu: Csak egy egyszerű szövegmező.

en: Just a timestamp field.
hu: Csak egy időbélyeg mező.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
hu: Egy egyszerű, a tartalom szerkesztésére mutató hivatkozást biztosít.

en: Entity Title
hu: Entitáscím
