Migration Audit Report (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: custom
lt: savitas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis
