Migration Audit Report (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Just a plain text field.
ja: プレーンなテキストフィールドです。

en: Just a timestamp field.
ja: タイムスタンプのフィールドです。

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Provide a simple link to edit the content.
ja: コンテンツの編集画面への単純なリンクを提供します。
