Migration Audit Report (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Just a plain text field.
pl: Po prostu pole ze zwykłym tekstem.

en: Just a timestamp field.
pl: Po prostu pole ze znacznikiem czasu.

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Provide a simple link to edit the content.
pl: Stwórz prosty odnośnik do edycji zawartości.
